Dostawy i zwroty zamówień internetowych.


Dostawy są realizowane jedynie na terenie Polski dla bezpieczeństwa przesyłki i wygody Zamawiającego poprzez firmę InPost oraz Poczte Polską.

InPost:

* kurier (przedpłata na konto) - 16,00zł
* paczkomaty 24/7 - 13,00zł

Całkowity czas realizacji przesyłki w zależności od rodzaju wysyłki wynosi od 1-3 dni roboczych


Poczta Polska:

* list polecony ekonomiczny - 6,50zł
* list polecony priorytetowy - 8,50zł

Całkowity czas realizacji przesyłki w zależności od rodzaju wysyłki wynosi od 1-5 dni roboczych.


Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)


1. Kupujący konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z Regulaminem.

2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", stanowiącego załącznik dostępny na stronie Sklepu Internetowego, wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres pocztowy „JMG Maciej Gajewski”  05-500 Piaseczno ul. Kościuszki 11

3. Firma JMG Maciej Gajewski uprzejmie prosi swoich Klientów, aby w przypadku zwrotów korzystać z powyższego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.

Zwracany towar prosimy odesłać na adres siedziby:

JMG Maciej Gajewski ,
ul . Kościuszki 11, 05-500 Piaseczno

z dopiskiem
"ZWROT - sklep internetowy"

4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie niezmienionym. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5.To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu na to samo konto, z którego zostało zamówienie opłacone.

6. Klient może wymienić zamówiony towar. Poprzez wymianę rozumie się zwrot zakupionego przez Klienta towaru na adres siedziby firmy tj. JMG Maciej Gajewski , ul. Kościuszki 11, 05-500 Piaseczno oraz złożeniu ponownego (nowego) zamówienia na żądany towar.

 


iconPdf.pngFORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY/ZWROTU TOWARU

iconPdf.pngFORMULARZ ZGŁOSZENIA REKLAMACYJNEGO

Śledź nas na Facebooku